DEMO EMC VXRAIL

Nowość
Wypróbuj technologię
38

dostępność

niedostępny

1 950 000,00 

Sprawdź rezerwacje Wypróbuj technologię
Opis towaru
Urządzenie Dell EMC VXRAIL to hiperkonwergentna infrastruktura, 
która pozwala klientom przejść do konfigurowania maszyn wirtualnych w ciągu niecałych 60 minut od włączenia zasilania. 
Produkt zapewnia też atrakcyjny czas uzyskania korzyści w porównaniu z innymi ofertami infrastruktury hiperkonwergentnej. 
W pełni skalowalna infrastruktura VXRAIL umożliwia klientom zaspokojenie zmieniających się potrzeb użytkowników w tempie dostosowanym do rozwoju przedsiębiorstwa. 
Dzięki rozwiązaniu VXRAIL nie jest konieczne przygotowanie zaawansowanych prognoz informatycznych.
VXRAIL składa się z typowych elementów modułowych i oferuje bezproblemową skalowalność liniową. 
Produkt idealnie sprawdza się w takich obszarach jak konsolidacja infrastruktury czy obsługa wirtualnych pulpitów 
w dużych zdalnych biurach i oddziałach oraz w firmach świadczących usługi zarządzane.


Akcesoria:
Mobilna szafa 14 RU (na kółkach)
2 x S5224F-ON Ethernet Switch
2 x 407-BBBY Transceiver, 40GbE QSFP+ SR4 (QSFP-40G-SR4)
2 x 470-ABGH Dell Networking MPO to 4 x LC Breakout Cable, 7 Meter (CBL-MPO12-4LC-OM4-7M)
2 x 470-ABOU Dell Networking Cable, 100GbE QSFP28 to QSFP28, Passive Copper Direct Attach Cable, 0.5 Meter (DAC-QSFP28-100G-0.5M)
6 x 470-ACET Dell Networking, Cable, SFP28 to SFP28, 25GbE, Passive Copper Twinax Direct Attach Cable, 2 Meter (DAC-SFP28-25G-2.0M)
2 x Dell Networking Cable, QSFP to 4 x SFP Passive Copper Cable, 3 Meter  (DAC-QSFP-4SFP-10G-3M)
5 x 1GbE BaseT Transceiver (SFP-1G-T)

Specyfikacja
3 x VxRail P570F

Każdy z trzech node'ów zawiera:
  • 2 x INTEL CPU 8260 PLATINUM (2.4 GHz, 24 core)
  • 1536 GB pamięci RAM
  • 2 x 800GB SSD CACHE
  • 10 x 1,92 TB SSD CAPACITY
  • 2 X 25GbE SFP28
Inne
Całe rozwiązanie znajduje sie w mobilnej szafie Rack 14U
Numery seryjne nodów:
DE600194408435
DE600194408438
DE600194408439
Numery seryjne switchy:
3YQC9Z2 , 3YQD9Z2

Akcesoria Akcesoria wpisane w opisie sprzetu
Koszt transportu 180,00 zł